O nas

Oferta zabiegowa

Serdecznie zapraszamy do Naszego Day SPA, gdzie zapewniamy Państwu indywidualne podejście do każdego klienta oraz specjalnie skonstruowane zabiegi SPA, w którym Nasz wyspecjalizowany personel doradzi, zaplanuje i wykona zabieg, a na dalszym etapie udzieli informacji, w jaki sposób przedłużyć jego działanie.
Naszymi atutami są holistyczne zabiegi, piękne wnętrza, najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i wieloletnie doświadczenie na rynku SPA & Wellness. Day SPA Nova2 to miejsce, którego się nie zapomina.

Pobierz cennik

spa15

Day Spa Kabaty

Serdecznie zapraszamy do Day SPA, gdzie zapewniamy Państwu indywidualne podejście do każdego klienta oraz specjalnie skonstruowane zabiegi. SPA, w którym nasz wyspecjalizowany personel doradzi, zaplanuje i wykona zabieg. Udzieli wyczerpujących informacji, w jaki sposób przedłużyć jego działanie. Naszymi atutami są holistyczne zabiegi, piękne wnętrza, najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i wieloletnie doświadczenie na rynku SPA & Wellness. DaySPA Nova2 to miejsce, którego się nie zapomina, a według wielu – najlepsze day spa w Warszawie.

Przejdź do galerii

spa15

Certyfikaty

Przedstawiamy wybrane dyplomy i certyfikaty uzyskane przez Pracowników firmy Nova 2 na przestrzeni ostatnich lat.

Pokaż listę certyfikatów

© 2013
Top